Informácie o brigáde

Regrutátor pre prieskum trhu

MEDIAN SK – Autor ponuky MedianSK | 14. 09. 2017
Kdekoľvek | Celoročná brigáda
Loading...
Map DataMap data ©2012 Google, Tele Atlas - Terms of Use
Map Data
Map data ©2012 Google, Tele Atlas
Map
Map
Satellite

Bližšie informácie o brigáde

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Radi komunikujete s ľuďmi, ste zodpovedný k práci a máte záujem si privyrobiť?
Spoločnosť MEDIAN SK, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu, médií a verejnej mienky, posilňuje svoj tím na pozícii – REGRUTÁTOR- pracovník v teréne.

Náplň práce
Predmetom práce je nájsť v stanovenom termíne určitý počet osôb, podľa presne zadaných kritérií (muž/žena, v určitom veku, v danej príjmovej skupine, používajúci daný produkt a pod.). Respondentov si hľadáte sami, nie je možné využívať sociálne siete ani inzertné portály!!!
Práca nie je pravidelná, ale náhodná podľa potreby agentúry. Ide o náhodnú brigádu.

Požadujeme
o Vek nad 18 rokov
o Kvalitné komunikatívne schopnosti
o Časovú flexibilitu
o Zodpovednosť k práci
o Dobrá znalosť práce s PC
o Možnosť pripojenia na internet

Ponúkame
o Časovo neobmedzenú spoluprácu – práca podľa potrieb agentúry (PRÁCA JE NÁHODNÁ, NIE PRAVIDELNÁ)
o Práca možná na dohodu o pracovnej činnosti alebo na živnostenský list
o Odmeny vo výške 2-8euro za respondenta
o Výplata poštovou poukážkou alebo bankový účet
Táto práca je vhodná pre každého, kto je komunikatívny a nevadí mu oslovovanie nových ľudí. Je určená pre každého občana SR (študent, pracujúci, dôchodca, osoba na materskej dovolenke), ktorý má chuť pracovať a je zodpovedný.

Lokalita brigády: Celé Slovensko.
Typ brigády: Celoročná brigáda.
Forma odmeny: Odmena za vykonanie práce.

129 zobrazení celkom, 1 zobrazení dnes.

Odpovedať na ponuku brigády